
Плазморіз PATON ProCUT-40 (5.2 кВА, 40 А, 220 В) (1064004012). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 1064004012
50 379 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Плазморіз PATON ProCUT-40 (5.2 кВА, 40 А, 220 В) (1064004012). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Paton |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11.3 кг |
| Габаритні розміри | 470х200х320 мм |
| Дополнительно | КПД: 90%, пілотна дуга, плавне регулювання струму, захист від перевантажень, система пневматичного підпалу пілотної дуги |
| Комплектация | джерело живлення плазмового різання з мережевим кабелем, плазмотрон з рукавом: 4м, кабель зварювальний з клемою "маса": 3м, фірмовий гофрокороб PATON, паспорт та інструкція з експлуатації, швидкознімний пневмороз'єм для стисненого повітря |
| Максимальная потребляемая мощность | 6.6 кВА |
| Напряжение питания | 220 В |
| Напруга підпалу дуги | 270 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 5.2 кВА |
| Підходить для | ручного різання металів і сплавів плазмовою дугою в повітряному потоці |
| Рабочее давление газа | 0.5-0.55 МПа |
| Розхід газу | не менше 135 л/хв |
| Сила тока | 15-40 А |
| Система охлаждения | адаптивна |
| Степень защиты | IP23 |
| Температура використання | від -25 до +45ºС |
| Толщина металла | для різки: 12 мм |
- Цена: 50 379 ₴




