
Лестница-стремянка EUROGOLD STEEL (7 ступенек) (217)
- Готово к отправке
- Код: 217
2 200 ₴
2 000 ₴
-9%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина-стрем'янка EUROGOLD STEEL (7 сходинок) (217). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eurogold |
| Вес | 9.4 кг |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до платформи | 1.56 м |
| Габаритні розміри | 580х2300 мм |
| Кількість секцій / сходинок | 1х7 |
| Робоча висота | 3.76 м |
| Тип | драбина-стрем'янка односекційна, одностороння, розставна, складана |
- Цена: 2 000 ₴

