
Дренажний насос для брудної води AL-KO Easy Drain 7200 Classic (430 Вт, 7200 л/год) (113507). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 113507
3 041 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дренажний насос для брудної води AL-KO Easy Drain 7200 Classic (430 Вт, 7200 л/год) (113507). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.4 кг |
| Висота напору | 6 м |
| Габаритні розміри | 213x152x308 мм |
| Глубина погружения | 5 м |
| Длина кабеля | 10 м |
| Дополнительно | захист від сухого ходу — поплавковий перемикач; одноступінчаста система всмоктування |
| Комплектация | комбінований ніпель, універсальний кутовий штуцер, гарантійний талон, інструкція, коробка |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мощность | 430 Вт |
| Производительность | 7200 л/год |
| Розмір часток у воді | 30 мм |
| Резьба | внутрішнє різьблення: 1 1/4" |
| Степень защиты | 68 |
| Температура води | максимальна 40 °С |
| Тип | дренажний |
| Тип жидкости | брудна вода |
- Цена: 3 041 ₴


