
Драбина опорна односекційна BLUETOOLS Expert (7 сходинок) (160-9051). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 160-9051
1 964 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина опорна односекційна BLUETOOLS Expert (7 сходинок) (160-9051). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BLUETOOLS |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.9 кг |
| Дополнительно | всебічне рифлення сходів, профіль з ребрами жорсткості, антиковзкі ніжки |
| Общая длина | 1.95 м |
| Кількість секцій / сходинок | 1х7 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Профіль | алюмінієвий 60х20 мм |
| Робоча висота | 3.2 м |
| Тип | опорна |
| Ширина | 0.34 м |
- Цена: 1 964 ₴
