
Драбина опорна односекційна BLUETOOLS Expert (6 сходинок) (160-9050). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 160-9050
1 553 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина опорна односекційна BLUETOOLS Expert (6 сходинок) (160-9050). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BLUETOOLS |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.5 кг |
| Дополнительно | всебічне рифлення сходів, профіль з ребрами жорсткості, антиковзкі ніжки |
| Общая длина | 1.68 м |
| Кількість секцій / сходинок | 1х6 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Профіль | алюмінієвий 60х20 мм |
| Робоча висота | 2.9 м |
| Тип | опорна |
| Ширина | 0.34 м |
- Цена: 1 553 ₴
