
Електричний аератор HECHT 1683 2 in 1 (1.6 кВт, 360 мм). Оригінал
- Нет в наличии
7 474 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричний аератор HECHT 1683 2 in 1 (1.6 кВт, 360 мм). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hecht |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11.6 кг |
| Комплектация | 2 різних робочих вали (для аерації та скарифікації) |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Площадь обработки | 700 м² |
| Мощность | 1600 Вт |
| Рабочая ширина | 360 мм |
| Різальна система | ріжучий механізм скарифікатора складається з 16 сталевих лез, а вал виконаний із сталевого дроту |
| Система регулювання висоти ножа | від +6 до -12 мм |
| травозбірник | 48 л |
- Цена: 7 474 ₴



