
Газонокосарка електрична HECHT 1000 (1 кВт, 320 мм). Оригінал
- Нет в наличии
4 106 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка електрична HECHT 1000 (1 кВт, 320 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hecht |
| Уровень шума | 84 дБ |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 25-55 мм |
| Габаритні розміри | 570х380х305 мм |
| Дополнительно | задній викид в травозбізник |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 127 / 127 мм |
| Комплектация | лопатевий ніж, гарантійний талон, інструкція, коробка |
| Кількість рівнів висоти зрізу | 3 |
| Мульчирование | немає |
| Напряжение питания | 230 В / 50 Гц |
| Площадь обработки | 400 кв. м |
| Мощность | 1000 Вт (1.36 к.с.) |
| Різальна система | роторна |
| Система регулювання висоти ножа | ручна, осьова на кожному колесі |
| Тип двигателя | Электрический |
| Тип пересування | несамохідна |
| травозбірник | 35 л, пластиковий |
| Ширина обработки | 320 мм |
- Цена: 4 106 ₴




