
Кущоріз акумуляторний Metabo HS 18 LTX 55 (2х18 В, 2 А*год, 550 мм) (601718500). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 601718500
11 265 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кущоріз акумуляторний Metabo HS 18 LTX 55 (2х18 В, 2 А*год, 550 мм) (601718500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год |
| Вес | 2.2 кг |
| Длина ножа | 550 мм |
| Дополнительно | миттєвий стоп, алмазне шліфування ножа, система захисту від поштовхів |
| Комплектация | футляр для захисту ножа, 2 акумуляторні блоки Li-Power (18 В / 2 А-год), зарядний пристрій SC 30 |
| Кількість коливань / ходів | 2600 ход/хв |
| Максимальна товщина гілки | 19 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion / LiHD |
| Тип двигателя | щітковий |
- Цена: 11 265 ₴









