
Стрічкова шліфмашина Makita 9404 (1.01 кВт, 610 мм). Оригінал
- Нет в наличии
14 705 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стрічкова шліфмашина Makita 9404 (1.01 кВт, 610 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.8 кг |
| Габарити платформи | 100x280 мм |
| Габаритні розміри | 334x143x157 мм |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 2.5 м |
| Комплектация | 122591-2 пилозбірник, P-36902 шліфувальна стрічка, 1 шт., 423317-8 графітова пластина (у зборі), 423314-4 пробкова пластина (у зборі) |
| Мощность | 1010 Вт |
| Розміри шліфувальної стрічки | 100x610 мм |
| Скорость движения ленты | 210-440 м/хв |
- Цена: 14 705 ₴









