
Пневматическая угловая шлифмашина Metabo DW 10-125 Quick (125 мм, 12000 об/мин) (601591000)
- Нет в наличии
- Код: 601591000
14 898 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пневматична кутова шліфувальна машина Metabo DW 10-125 Quick (125 мм, 12000 об/хв) (601591000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2 кг |
| Гарантія | 36 |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Комплектация | вставний ніпель (3/8 "EURO), вставний ніпель (3/8" ARO / Orion), вставний ніпель (3/8 "ISO), монтажний ключ, флакон оливи, антивібраційна додаткова рукоятка, гайка Quick, захисний кожух |
| Розхід повітря | 500 л/хв |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Давление | 6.2 бар |
| Скорость вращения вала | 12000 об/хв |
- Цена: 14 898 ₴

