
Корончатое сверло Metabo HSS (40х55 мм) (626597000)
- Нет в наличии
- Код: 626597000
2 950 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Корончате свердло Metabo HSS (40х55 мм) (626597000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 40 мм |
| Общая длина | 90 мм |
| Материал | Высококачественная сталь |
| Обрабатываемый материал | сталь, сталеве лиття, кольорові і легкі метали |
| Підходить для | свердлильних верстатів на магнітній підошві |
| Робоча довжина | 55 мм |
| Хвостовик | Weldon 19 |
- Цена: 2 950 ₴
