
Пильний диск Metabo Precision Cut Classic HW/CT (216x2.4x30 мм) (628652000). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 628652000
912 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пильний диск Metabo Precision Cut Classic HW/CT (216x2.4x30 мм) (628652000). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Внешний диаметр | 216 мм |
| Угол заточки | 5° |
| Количество зубцов | 40 |
| Материал | HW/CT |
| Обрабатываемый материал | цільна та листкова деревина, необроблені деревостружкові панелі, з покриттям або фанеруванням, МДФ, багатошарові матеріали |
| Підходить для | KS 216 M Lasercut / KGS 216 M / KGSV 216 M / KGSV 72 Xact / KGSV 72 Xact SYM |
| Тип різу | чистий |
| Толщина | 1.8 мм |
| Форма зубців | WZ |
| Ширина різу | 2.4 мм |
- Цена: 912 ₴
