
Коронка Bosch HSS-Bimetall (68 мм) (2608584123). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 2608584123
483 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Коронка Bosch HSS-Bimetall (68 мм) (2608584123). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 44x68x68 мм |
| Диаметр | 68 мм |
| Обрабатываемый материал | дерево, метал, гіпсокартон, пластик |
| Підходить для | для дрилів, шуруповертів, для свердлильних верстатів |
| Робоча довжина | 44 мм |
| Тип | коронка біметалічна, зубчаста |
| Тип різу | сухий різ |
| Хвостовик | Bosch Power Change |
- Цена: 483 ₴



