
Коронка біметалева Bosch HSS-Bimetall (51 мм) (2608584117). Оригінал
- Нет в наличии
380 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Коронка біметалева Bosch HSS-Bimetall (51 мм) (2608584117). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 44x51x51 мм |
| Внешний диаметр | 51 мм |
| Обрабатываемый материал | дерево, метал, гіпсокартон, пластик |
| Підходить для | дрилів, свердлильних верстатів |
| Робоча довжина | 44 мм |
| Тип | коронка біметалічна, зубчаста |
| Тип різу | сухий |
| Хвостовик | Bosch Power Change |
- Цена: 380 ₴



