
Корончатое сверло Metabo HSS (28х30 мм) (626516000)
- Готово к отправке
- Код: 626516000
1 746 ₴
1 559 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Корончате свердло Metabo HSS (28х30 мм) (626516000). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Диаметр | 28 мм |
| Материал | Высококачественная сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Общая длина | 64 мм |
| Обрабатываемый материал | сталь, сталеве лиття, кольорові і легкі метали |
| Підходить для | свердлильних верстатів на магнітній підошві |
| Робоча довжина | 30 мм |
| Хвостовик | Weldon 19 мм (3/4") |
- Цена: 1 559 ₴
