
Коронка біметалічна Bosch Progressor for Wood&Metal (25 мм) (2608594203). Оригінал
- Нет в наличии
509 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Коронка біметалічна Bosch Progressor for Wood&Metal (25 мм) (2608594203). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 44x25x25 мм |
| Внешний диаметр | 25 мм |
| Обрабатываемый материал | дерево, метал, гіпсокартон, пластик |
| Підходить для | дрилів, шуруповертів, свердлильних верстатів |
| Робоча довжина | 44 мм |
| Тип | коронка біметалічна, зубчаста |
| Тип різу | сухий |
| Хвостовик | Bosch Power Change |
- Цена: 509 ₴



