
Пильный диск Bosch Eco for Aluminium (230x30х64T) (2608644392)
- Готово к отправке
- Код: 2608644392
1 214 ₴
1 065 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пиляльний диск Bosch Eco for Aluminium (230x30х64T) (2608644392). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Толщина | 2.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.79 кг |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Внешний диаметр | 230 мм |
| Угол заточки | 5 градусів |
| Количество зубцов | 64 шт |
| Обрабатываемый материал | по алюмінію |
| Підходить для | дискових пилок, торцювальних пилок |
| Товщина ріжучої частини | 3 мм |
- Цена: 1 065 ₴

