
Пильный диск Bosch Eco for Wood (160х20х18Т) (2608644372)
- Готово к отправке
- Код: 2608644372
352 ₴
320 ₴
-9%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пиляльний диск Bosch Eco for Wood (160х20х18Т) (2608644372). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.27 кг |
| Диаметр посадочного отверстия | 20 мм |
| Внешний диаметр | 160 мм |
| Количество зубцов | 18 шт |
| Обрабатываемый материал | по дереву |
| Підходить для | для дискових пилок, для торцювальних пилок |
| Тип | твердосплавні |
| Толщина диска | 1.4 мм |
| Товщина ріжучої частини | 2.2 мм |
- Цена: 320 ₴
