
Коронка біметалева Bosch HSS Sheet Metal (21 мм) (2608584782). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 2608584782
454 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Коронка біметалева Bosch HSS Sheet Metal (21 мм) (2608584782). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 20х20х21 мм |
| Диаметр | 21 мм |
| Обрабатываемый материал | метал |
| Підходить для | для дрилів, для свердлильних верстатів |
| Робоча довжина | 20 мм |
| Тип | коронка біметалічна, зубчаста |
| Тип різу | сухий різ |
| Хвостовик | Bosch Power Change |
- Цена: 454 ₴

