
Коронка по бетону с победітовою напайкою Bosch SDS-plus (68 мм) (2608550064). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 2608550064
4 042 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Коронка по бетону с победітовою напайкою Bosch SDS-plus (68 мм) (2608550064). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 72х68х68 мм |
| Дополнительно | з центрувальним свердлом |
| Диаметр | 68 мм |
| Обрабатываемый материал | бетон, камінь, композит |
| Підходить для | дрилів, свердлильних верстатів |
| Робоча довжина | 72 мм |
| Тип | порожниста коронка з победітовою напайкою |
| Хвостовик | SDS-Plus |
- Цена: 4 042 ₴
