
Електричний лобзик GTM JS120/750E (0.75 кВт, 3000 хід/хв) (2562). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 2562
3 812 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричний лобзик GTM JS120/750E (0.75 кВт, 3000 ход/хв) (2562). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 24 мм |
| Вес | 3.6 кг |
| Габаритні розміри | 290х80х214 мм |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 120 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 25 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 10 мм |
| Дополнительно | регулювання і підтримка стабільних обертів; антивібраційна система |
| Комплектация | напрямна лінійка, гарантійний талон, інструкція, картонна упаковка |
| Кут нахилу / повороту | -45°/+45° |
| Кількість коливань / ходів | 3000 об./хв |
| Напряжение питания | 220 В |
| Мощность | 750 Вт |
| Підходить для | деревини, пластику, чорних та кольорових металів |
| Руків'я | D-подібне егрономічне |
| Ступені маятникового ходу | 4 |
| Тип двигателя | щітковий |
| Тип питания | мережевий |
| Тип крепежа | безключове (універсальне) |
- Цена: 3 812 ₴


