
Електролобзик GTM JS100/710E (0.71 кВт, 3000 ход/хв) (2561). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 2561
2 390 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електролобзик GTM JS100/710E (0.71 кВт, 3000 ход/хв) (2561). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 28 мм |
| Вес | 2.7 кг |
| Габаритні розміри | 290х80х214 мм |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 100 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 20 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 10 мм |
| Дополнительно | маятниковий хід; регулювання обертів; підтримка обертів під навантаженням |
| Комплектация | напрямна лінійка, гарантійний талон, інструкція, картонна упаковка |
| Кут нахилу / повороту | -45°/+45° |
| Кількість коливань / ходів | 3000 об./хв |
| Напряжение питания | 220 В |
| Мощность | 710 Вт |
| Підходить для | деревини, пластику, чорних та кольорових металів |
| Руків'я | D-подібне егрономічне |
| Ступені маятникового ходу | є |
| Тип двигателя | щітковий |
| Тип питания | мережевий |
| Тип крепежа | безключове (універсальне) |
- Цена: 2 390 ₴


