
Фрезер Metabo OFE 738 (0.71 кВт) (600738000). Оригінал
- Нет в наличии
14 746 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фрезер Metabo OFE 738 (0.71 кВт) (600738000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | захист від повторного пуску, захист двигуна від перевантаження, вугільні щітки, що відключаються, фіксатор шпинделя |
| Комплектация | паралельний упор, з'єднувальний елемент для видалення пилу, гайковий ключ |
| Максимальна висота фрезерування | 50 мм |
| Мощность | 710 Вт |
| Цанговий патрон | зажимная цанга (8 мм) |
| Скорость вращения вала | 13000-34000 об/хв |
- Цена: 14 746 ₴


