
Акумуляторна безщіткова болгарка Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick (2х18 В, 8 А*год, 125 мм) (613054810).
- Нет в наличии
26 028 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна безщіткова болгарка Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick (2х18 В, 8 А*год, 125 мм) (613054810). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х8 А*год |
| Вес | 2.8 кг |
| Глибина різу | 27 мм |
| Дополнительно | плавний пуск, захист від повторного пуску, захист двигуна від перевантаження, миттєва зупинка, поворотний акумулятор |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Комплектация | захисний кожух, опорний фланець, швидкозатискна гайка M-Quick, додаткова рукоятка, пилозахисний фільтр, 2 акумуляторні блоки LiHD (18 В / 8,0 А·год), швидкозарядний пристрій ASC 145 "AIR COOLED", metaBOX 165 L |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Тип аккумулятора | LiHD |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 10000 об/хв |
- Цена: 26 028 ₴








