
Акумуляторний ударний гайковерт Metabo SSW 18 LTX 400 BL (18 В, 2х4 А*год) (602205500). Оригінал
- Нет в наличии
20 516 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний гайковерт Metabo SSW 18 LTX 400 BL (18 В, 2х4 А*год) (602205500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х4 А*год |
| Вес | 1.3 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Комплектация | гачок, 2 акумулятори LiHD (18 В/4 А*год), зарядний пристрій ASC 55 "AIR COOLED", metaBOX 145 |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 400 Н*м |
| Количество ударов | 4250 уд/хв |
| Количество скоростей | 12 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | зовнішній квадрат 1/2" |
| Резьба | M20 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion/LiHD |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 0-2150 об/хв |
- Цена: 20 516 ₴







