
Аккумуляторный перфоратор Metabo KH 18 LTX BL 24 (2х18 В, 4 А*ч, 2.2 Дж) (601713800)
- Нет в наличии
- Код: 601713800
23 263 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний перфоратор Metabo KH 18 LTX BL 24 (2х18 В, 4 А*год, 2.2 Дж) (601713800). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А*год |
| Вес | 2.7 кг |
| Дополнительно | регулювання обертів, підтримка постійної кількості обертів під навантаженням, підсвітка робочої зони, можливість підключення пилососа, плавний пуск, запобіжна стопорна муфта, є реверс |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 24 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 82 мм |
| Энеpгия удаpа | 2.2 Дж |
| Комплектация | додаткова рукоятка з гумовим покриттям, обмежувач глибини свердління, 2 акумуляторні блоки LiHD (18 В / 4,0 А·год), зарядний пристрій ASC 55 "AIR COOLED", кейс metaBOX 165 L |
| Количество ударов | 4750 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | SDS-plus |
| Режимы работы | безударне свердління, ударне свердління (буріння), довблення |
| Тип аккумулятора | Li-Ion / LiHD |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Скорость вращения вала | 0-1280 об/хв |
- Цена: 23 263 ₴




