
Кутова шліфувальна машина Metabo WE 26-230 MVT QUICK (2.6 кВт, 230 мм) (606475000). Оригінал
- Нет в наличии
15 772 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутова шліфувальна машина Metabo WE 26-230 MVT QUICK (2.6 кВт, 230 мм) (606475000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.3 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | запобіжний вимикач, електронний захист від перевантаження та захист від повторного пуску, автоматичне відключення вугільних щіток, світлодіодний індикатор, плавний пуск |
| Диаметр диска | 230 мм |
| Комплектация | захисний кожух, опорний фланець, швидкозатискна гайка, додаткова рукоятка Metabo VibraTech (MVT) |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 18 Н*м |
| Мощность | 2600 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Тип крепежа | безключовий (Quick) |
| Скорость вращения вала | 6600 об/хв |
- Цена: 15 772 ₴




