
Електролобзик Metabo STE 140 Plus Industrial (0.75 кВт, 3100 ход/хв) (601403500). Оригінал
- Нет в наличии
12 949 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електролобзик Metabo STE 140 Plus Industrial (0.75 кВт, 3100 ход/хв) (601403500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 26 мм |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 140 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 35 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 10 мм |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | регулювання кількості ходів, система Metabo Quick, повнохвильова електроніка Vario-Tacho-Constamatic (VTC), захист від повторного пуску, функція видування стружки, підсвітка |
| Комплектация | всмоктувальний патрубок, захисне скло, захисна пластина пластмасова, пластини для захисту від сколів, кейс |
| Кут нахилу / повороту | -45 / +45° |
| Мощность | 750 Вт |
| Ступені маятникового ходу | є (4 ступені) |
- Цена: 12 949 ₴






