
Комбінований перфоратор Metabo KHE 3250 (0.8 кВт, 3.1 Дж) (600637000). Оригінал
- Нет в наличии
22 812 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комбінований перфоратор Metabo KHE 3250 (0.8 кВт, 3.1 Дж) (600637000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.4 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | електроніка Vario (V), автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatic, шарнірне кабельне введення, вбудована амортизаційна система |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 32 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 35 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 82 мм |
| Энеpгия удаpа | 3.1 Дж |
| Комплектация | патрон перфоратора для інструментів з хвостовиком SDS-plus, додаткова рукоятка Metabo VibraTech (MVT), обмежувач глибини свердління, пластиковий кофр |
| Количество ударов | 4470 уд/хв |
| Патрон | SDS-plus |
| Мощность | 800 Вт |
| Режимы работы | свердління, удар, буріння |
| Скорость вращения вала | 0-1150 об/хв |
- Цена: 22 812 ₴







