
Угловая шлифмашина Metabo W 9-125 QUICK (0.9 кВт, 125 мм) (600374000)
- Нет в наличии
- Код: 600374000
5 265 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутова шліфмашина Metabo W 9-125 QUICK (0.9 кВт, 125 мм) (600374000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.1 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | безінструментальна заміна кругів за допомогою системи Metabo M-Quick, захист від повторного пуску, вугільні щітки, що відключаються, автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatic, корпус редуктора може монтуватися з поворотом на 90° |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Комплектация | захисний кожух, опорний фланець, затяжна гайка M-Quick, додаткова рукоятка |
| Мощность | 900 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Скорость вращения вала | 10500 об/хв |
- Цена: 5 265 ₴


