
Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo BS 18 LT Set (3х18 В, 4 А*год, 60 Н*м) (602102960). Оригінал
- Нет в наличии
22 571 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo BS 18 LT Set (3х18 В, 4 А*год, 60 Н*м) (602102960). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3х4 А*год |
| Вес | 1.8 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 38 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | бічний тримач біти, гачок, 3 акумулятори (4 А*год), зарядний пристрій, кейс MetaLoc |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 34/60 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.5-13 мм, швидкозатискний |
| Режимы работы | свердління, закручування |
| Тип | безударний |
| Скорость вращения вала | 0-450/0-1600 об/хв |
- Цена: 22 571 ₴






