
Акумуляторна ручна циркулярна пила Metabo KS 18 LTX 57 + кейс (18 В, 165 мм, без АКБ) (601857840). Оригінал
- Нет в наличии
14 495 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ручна циркулярна пила Metabo KS 18 LTX 57 + кейс (18 В, 165 мм, без АКБ) (601857840). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Вес | 2.8 кг |
| Диаметр посадочного отверстия | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (45°) | 43 мм |
| Глибина пропилу (90°) | 57 мм |
| Глибина різу | з направляючою: 52 мм |
| Дополнительно | миттєва зупинка |
| Диаметр диска | 165 мм |
| Комплектация | пиляльний диск (18 зубців), паралельний упор, шестигранний ключ, metaBOX 340, без акумулятора і зарядного пристрою |
| Кут нахилу / повороту | 0/+ 50° |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Система регулювання висоти ножа | різ: 0-57 мм |
| Скорость вращения вала | 4600 об/хв |
| Швидкість різу | 40 м/с |
- Цена: 14 495 ₴








