
Акумуляторна газонокосарка AL-KO 38.1 Li BO Flex (18 В, без АКБ, 320 мм) (113901). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 113901
8 434 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна газонокосарка AL-KO 32.1 Li BO Flex (18 В, без АКБ, 320 мм) (113901). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 25-65 мм |
| Дополнительно | регульована висота ручки |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 140 / 160 мм |
| Комплектация | травозбірник, без АКБ і ЗП |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Площадь обработки | 200 кв. м |
| Система регулювання висоти ножа | центральна, 5-ступінчаста |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Тип пересування | несамохідна |
| травозбірник | 35 л, пластик |
| Ширина обработки | 320 мм |
- Цена: 8 434 ₴


