
Газонокосарка бензинова AL-KO Comfort 42.1 P-A (2.6 л.с., 420 мм) (119998). Оригінал
- Нет в наличии
23 199 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка бензинова AL-KO Comfort 42.1 P-A (2.6 л.с., 420 мм) (119998). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Мульчирование | Да |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Марка двигателя | Pro 125 QSS |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 26 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 25-75 мм |
| Дополнительно | індикатор заповнення травозбірника |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 180 / 205 мм |
| Кількість рівнів висоти зрізу | 7 |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Объем двигателя | 123 куб.см |
| Площадь обработки | 800 кв.м |
| Мощность | 2.6 к.с. |
| Система регулювання висоти ножа | центральна |
| Тип двигателя | бензиновий, 4-тактний с верхнім розташуванням клапанів OHV |
| Тип пересування | несамохідна |
| Тип пуску | ручний |
| травозбірник | 65 л, пластиковий |
| Ширина обработки | 420 мм |
- Цена: 23 199 ₴
