
Самохідна бензогазонокосарка AL-KO Classic 5.12 SP-B Plus (3.1 к.с., 510 мм) (123007). Оригінал
- Нет в наличии
31 589 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Самохідна бензогазонокосарка AL-KO Classic 5.12 SP-B Plus (3.1 к.с., 510 мм) (123007). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Мульчирование | Да |
| Тип передвижения | Самоходная |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Марка двигателя | B&S Series 625EXi |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 33 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 30-80 мм |
| Дополнительно | колеса з шарикопідшипниками, індикатор наповненості травозбірника |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 200 / 280 мм |
| Кількість рівнів висоти зрізу | 7 |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Площадь обработки | 1800 кв.м. |
| Мощность | 3.1 к.с. |
| Привод | задній |
| Система регулювання висоти ножа | центральна |
| Тип двигателя | бензиновий, 4-тактний |
| Тип пересування | самохідна |
| Тип пуску | ручний |
| травозбірник | 65 л, пластиковий |
| Ширина обработки | 510 мм |
- Цена: 31 589 ₴
