
Трактор-газонокосарка AL-KO T 15-93.2 HD-A (10.46 к.с., 930 мм) (123014). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 123014
196 782 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Трактор-газонокосарка AL-KO T 15-93.2 HD-A (10.46 к.с., 930 мм) (123014). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Площадь обработки | 4500 кв.м |
| Характеристики двигателя | |
| Марка двигателя | AL-KO Pro 450 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 222 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 30-80 мм |
| Дополнительно | індикатор наповненості травозбірника, фари, електромагнітна муфта леза |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 381х152.4-152.4 / 457.2х215.9-203.2 мм |
| Количество ножей | 2 |
| Кількість рівнів висоти зрізу | 6 |
| Мульчирование | опційно |
| Объем двигателя | 452 куб.см |
| Мощность | 10.46 к.с |
| Тип пересування | самохідний |
| Тип пуску | електростарт |
| травозбірник | 220 л, з ручним підйомом |
| Ширина обработки | 930 мм |
- Цена: 196 782 ₴

