
Електролобзик DeWALT DWE349 (0.65 кВт, 3200 ход/хв). Оригінал
- Нет в наличии
5 039 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електролобзик DeWALT DWE349 (0.65 кВт, 3200 ход/хв). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 20 мм |
| Вес | 2.4 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 85 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 10 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 20 мм |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | фіксація ввімкненого стану, регулювання обертів, система здуву стружки, регулятор маятникового ходу |
| Комплектация | пилка по дереву, захисна накладка підошви, в коробці |
| Кут нахилу / повороту | 45° |
| Мощность | 650 Вт |
- Цена: 5 039 ₴









