
Електролобзик DeWALT DW331KT (0.701 кВт, 3100 ход/хв). Оригінал
- Нет в наличии
16 871 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електролобзик DeWALT DW331KT (0.701 кВт, 3100 ход/хв). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 26 мм |
| Вес | 2.6 кг |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 130 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 30 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 12 мм |
| Дополнительно | система пиловидалення, плавний пуск, регулювання обертів |
| Комплектация | полотно для лобзикових пил, антирозщеплююча вставка, перехідник для пилососа, валіза TSTAK, захисна накладка |
| Кут нахилу / повороту | 45° |
| Мощность | 701 Вт |
| Ступені маятникового ходу | 4 |
- Цена: 16 871 ₴








