
Приймач лазерного випромінювання DeWALT (DE0892). Оригінал
- Нет в наличии
8 049 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Приймач лазерного випромінювання DeWALT (DE0892). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне вимикання | через 5–8 хвилин |
| Вес | 1 кг |
| Дополнительно | магніти для виконання стельових робіт; 2 ступені точності вимірювання; 3-ступінчастий динамік |
| Колір лазера | червоний |
| Матеріал корпуса | з гумовим покриттям |
| Підходить для | DW088K, DW089K |
| Рабочий диапазон | 0-50 м |
| Степень защиты | IP65 |
| Точність | ±3 мм/м |
- Цена: 8 049 ₴
