
Бензопила Echo CS-7310SX (5.6 к.с., 500 мм) (82273). Оригінал
- Нет в наличии
42 505 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензопила Echo CS-7310SX (5.6 к.с., 500 мм) (82273). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Echo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.8 кг |
| Расход топлива | 2.33 л/год |
| Габарити полотна | 500 мм |
| Дополнительно | ES-start - запатентована система швидкого запуску ECHO, CDI - електронна система запалювання, інерційне гальмо ланцюга, бічний натягувач ланцюга, система очищення повітря G-Force, автоматичне змащення ланцюга |
| Комплектация | шина (500 мм/20"), пиляльний ланцюг, свічковий ключ, ключ Torx |
| Крок зубців | 3/8" |
| Количество звеньев | 72 |
| Объем двигателя | 73.5 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.36 л |
| Объем топливного бака | 0.8 л |
| Мощность | 5.6 к.с. |
| Тип двигателя | 2-тактний, бензиновий |
| Толщина | 1.5 мм (ланка) |
| Скорость вращения вала | 13000 об/хв |
- Цена: 42 505 ₴




