
Торцювальна пила DeWALT DWS777 (1.8 кВт, 216 мм). Оригінал
- Нет в наличии
31 079 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Торцювальна пила DeWALT DWS777 (1.8 кВт, 216 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 14 кг |
| Габаритні розміри | 460x560x430 мм |
| Глибина пропилу (90°) | 80 мм |
| Дополнительно | є протяжка, система видалення пилу, регулювання обертів, система точного позиціонування лінії різу по тіні від диска XPS |
| Диаметр диска | 216 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Комплектация | пиляльний диск SERIES 60 на 24 зуби, 2 кріпильні болти, спецключ і струбцина |
| Кут нахилу / повороту | 48° / 50° (вправо), 50° (вліво) |
| Мощность | 1800 Вт |
| Скорость вращения вала | 6300 об/хв |
- Цена: 31 079 ₴





