
Торцювальна пила DeWALT DWS780 (1.675 кВт, 305 мм). Оригінал
- Нет в наличии
57 419 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Торцювальна пила DeWALT DWS780 (1.675 кВт, 305 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 24.8 кг |
| Габаритні розміри | 770x470x396 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (90°) | 112 мм |
| Дополнительно | є протяжка, система пилевидалення, регулювання обертів, система Crosscut Positioning System |
| Диаметр диска | 305 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Комплектация | струбцина, пилозбірник, пиляльний диск на 60 зубів, ключ |
| Кут нахилу / повороту | 49° / 60° (вправо), 50° (вліво) |
| Мощность | 1657 Вт |
| Тип двигателя | асинхронний з ремінною подачею |
| Скорость вращения вала | 1900-3800 об/хв |
- Цена: 57 419 ₴




