
Ексцентрикова шліфмашина DeWALT DWE6423 (0.28 кВт, 125 мм). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: DWE6423
6 495 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ексцентрикова шліфмашина DeWALT DWE6423 (0.28 кВт, 125 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 2.6 мм |
| Вес | 1.28 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | регулювання обертів, система стабілізації швидкості обертання під навантаженням, є підключення пилозбірника |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Комплектация | пилозбірник; адаптер пилососа |
| Кількість коливань / ходів | 16000-24000 кол/хв |
| Мощность | 280 Вт |
| Скорость вращения вала | 8000-12000 об/хв |
- Цена: 6 495 ₴





