
Дрель алмазного бурения GTM OND-916PD-G (2.3 кВт, 1700 об/мин) (37422)
- Готово к отправке
- Код: 37422
25 776 ₴
22 031 ₴
-15%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль алмазного буріння GTM OND-916PD-G (2.3 кВт, 1700 об/хв) (37422). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Вес | 9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | захист від перевантажень, плавний пуск |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 102 мм |
| Комплектация | перехідник під пилосос, перехідник під підключення води, додаткова ручка, шланг для підведення води, ключ для фіксації шпинделя, інструкція, кейс |
| Патрон | 1 ¼" UNC |
| Мощность | 2300 Вт |
| Система охлаждения | водяне / повітряне |
| Тип сверления | мокре свердління бетону |
| Скорость вращения вала | 1700 об/хв |
- Цена: 22 031 ₴




