
Самовирівнюючий лазер DeWALT DW088CG (50 м). Оригінал
- Нет в наличии
12 179 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Самовирівнюючий лазер DeWALT DW088CG (50 м). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Цвет лазера | Зеленый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 750 г |
| Гарантія | 36 |
| Класс лазера | 2 |
| Колір лазера | зелений |
| Комплектация | стельовий кронштейн, 3 батареї AA |
| Лазерный диод | 530 нм |
| Проекція | 1 вертикальна та 1 горизонтальна |
| Рабочий диапазон | 10 м |
| Робочий діапазон із приймачем | 50 м |
| Резьба штатива | 1/4" |
| Степень защиты | IP54 |
| Температура використання | від -10 до +45°C |
| Точність | ±0.3 мм/м |
- Цена: 12 179 ₴








