
Акумуляторна шабельна пила DeWALT DCS312D2 (2х12 В, 2 А*год, 2800 ход/хв). Оригінал
- Нет в наличии
14 447 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна шабельна пила DeWALT DCS312D2 (2х12 В, 2 А*год, 2800 ход/хв). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год |
| Амплітуда коливань / ходів | 16 мм |
| Вес | 1.38 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 90 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 40 мм |
| Дополнительно | безключова заміна полотна; електронний захист двигуна; підсвічування |
| Комплектация | акумуляторна батарея 12V XR Li-lon 2 А*год - 2 шт.; зарядний пристрій; кейс системи TSTAK |
| Кількість коливань / ходів | 2800 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 12 В |
- Цена: 14 447 ₴







