
Акумуляторний райдер AL-KO Solo E-Rider R 85.1 Li (72 В, 31 А*год) (127617). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 127617
210 599 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний райдер AL-KO Solo E-Rider R 85.1 Li (72 В, 31 А*год) (127617). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Тип | Райдер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 174 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 31 А*год |
| Висота обробки | 25-130 мм |
| Габаритні розміри | 940х900х1500 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | задній викид трави в мішок, автоматичний запуск |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 280 / 330 мм |
| Кількість рівнів висоти зрізу | 10 |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Напруга акумулятора | 72 В |
| Різальна система | роторна |
| Тип пересування | самохідна |
| травозбірник | 190 л |
| Скорость передвижения | 6.5 км/год |
| Ширина обработки | 810 мм |
- Цена: 210 599 ₴


