
Трактор-газонокосарка AL-KO Solo T 22-105.1 HD-A V2 (16.6 к.с.) (127621). Оригінал
- Нет в наличии
216 599 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Трактор-газонокосарка AL-KO Solo T 22-105.1 HD-A V2 (16.6 к.с.) (127621). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Тип передвижения | Самоходная |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 270 кг |
| Висота обробки | 30-90 мм |
| Габаритні розміри | 1960х1200х1100 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | задній викид трави в мішок, електростартер |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 400 / 500 мм |
| Кількість рівнів висоти зрізу | 7 |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Объем двигателя | 700 куб.см |
| Мощность | 16.6 к.с / 13000 Вт |
| Різальна система | роторна |
| Тип двигателя | 4-тактний / AL-KO PRO 700 |
| Тип пересування | самохідна |
| травозбірник | 310 л |
| Ширина обработки | 1050 мм |
- Цена: 216 599 ₴






