
Акумуляторна шабельна пила DeWALT DCS386NT (18 В, без АКБ, 3000 ход/хв). Оригінал
- Нет в наличии
19 379 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна шабельна пила DeWALT DCS386NT (18 В, без АКБ, 3000 ход/хв). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 28 мм |
| Вес | 3.5 кг |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 300 мм |
| Глибина різу | 300 мм |
| Комплектация | без акумулятора та зарядного пристрою; кейс |
| Кількість коливань / ходів | 3000 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
- Цена: 19 379 ₴









