
Акумуляторна вібраційна шліфмашина DeWALT DCW200N (18 В, без АКБ, 115х108 мм). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: DCW200N
13 907 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна вібраційна шліфмашина DeWALT DCW200N (18 В, без АКБ, 115х108 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 1.6 мм |
| Вес | 1 кг |
| Габарити платформи | 115х108 мм |
| Дополнительно | регулятор обертів; електронний захист двигуна; підключення пилозбірника |
| Комплектация | дірокол, мішок для збирання пилу, кейс; без акумулятора та зарядки |
| Кількість коливань / ходів | 16000-27000 кол/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Розміри шліфувальної стрічки | 115х115 мм |
| Скорость вращения вала | 8000-13500 об/хв |
- Цена: 13 907 ₴









